هدف ما

وب سایت عرضه محصولات سنتی هزاوه با هدف عرضه بدون واسطه به مشتریان در سال 1396 افتتاح گردیده است. با توجه به ظرفیت بالای روستای هزاوه در بخش کشاورزی و همچنین قدمت این روستا در زمینه تولیدات کشاورزی و باغی مخصوصا فراورده های انگور بخشی از محصولات کشاورزی و باغی روستای هزاوه از طریق این وب سایت ارائه می شوند . همچنین روش تهیه این محصولات  به زودی در وب سایت درج خواهد شد تا مشتریان محترم با روش و چگونگی تولید این محصولات آشنا گردند. کلیه محصولات به صورت صد درصد طبیعی و بدون هیچ گونه ماده افزودنی تهیه می شوند . ما تصمیم داریم تا محصولات با کیفیتی ارائه کنیم تا شما مشتری همیشگی ما باشید.

روش کسب در آمد ما

ما محصولات کشاورزی و باغی تولیدی روستای هزاوه که همه آنها تولیدات خانگی هستند را از طریق این وب سایت و بدون واسطه به خریداران محترم معرفی و به فروش می رسانیم.

روش دریافت وجه از مشتری

پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت امن بانک ملت انجام خواهد شد. این درگاه از تمامی کارت های عضو شتاب پشتیبانی می کند

روش تحویل محصول به مشتری

ما از سریعترین  روش موجود برای تحویل محصولات استفاده می کنیم. بعد از انتخاب کالاهای مورد نظر و مشاهده سبد خرید ، و تکمیل اطلاعات ارسال کالا روش ارسال کالا را انتخاب کنید تا کالای مورد نظر برای شما ارسال گردد.

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

در صورتی که خریداران محترم پس از دریافت کالا از کیفیت آن راضی نبوده باشند و در صورتی که مقدار زیادی از کالا را مصرف نکرده باشند ، کالا را برای ما ارسال کرده و وجه آن به طور کامل به حساب خریدار بازگردانده می شود.

مسئول و صاحب امتیاز وب سایت

رضا سجادی هزاوه

پست الکترونیکی : Reza.sajadi66@gmail.com